• CV Search

  Over the coming years Ismail worked with a number of remittance businesses as well as international policy makers.

 • Recruiter Profiles

  And because we understand the importance of staying connected, Nimble enables people to send mobile airtime top-ups.

 • Advertise a Job

  Millions of us now rely on Mobile Money services instead of bank accounts, so we offer transfers directly to them.

Neradote atsakymo?

Ne problema!

Susisiekite

DAŽNIAUSIAI UŽDUODAMI KLAUSIMAI

Sakote, sunkiai prisitaikote prie IT technologijų? Ne problema! Su „CVdraugas.lt“susikurti paskyrą ir aplikuoti dėl darbo gali net neįgudęs IT vartotojas. Registracijos procesas susideda iš 3 žingsnių:
 1. Užsiregistruokite paspaudę šią nuorodą: Registracija- cvdraugas.lt
 2. Po registracijos iš karto būsite nukreipti į Jums sukurtą paskyrą. Paskyroje nurodykite savo miestą, specialybę ir kitas detales, kurias svarbu žinoti darbdaviams (tiesiog užpildykite nurodytus laukus).
 3. Spauskite [Išsaugoti]. Štai ir viskas. Jūs turite kokybišką CV draugas paskyrą ir iškart esate matomi darbdaviams.
Beje, paskyroje visuomet matysite rekomendacijas, kaip dar galite pagerinti CV paskyros matomumą.
Darbo sritį rekomenduojame nurodyti dėl kelių priežasčių:
 1. Darbdavys ieškodamas tinkamo kandidato ieško būtent pagal darbo sritį pvz. pardavėjo ieškos srityje „Pardavimai / Konsultavimas“. Jei nenurodysite srities, būsite sunkiau randamas. Darbdaviai kandidatų dažnai ieško raktinių žodžių pagalba, todėl savo profilyje langelyje Darbo / specialybės pavadinimas rekomenduojame nurodyti ir savo specialybę.
 2. Jums rekomenduojami darbai taip pat atrenkami pagal Jūsų pasirinktą darbo sritį.
NE. Jūsų profilį matyti gali tik darbdavys. Kiti kandidatai prieigos prie Jūsų CV profilio neturi ir jo matyti negali. Mes labai atidžiai saugome Jūsų privatumą!
Taip. Prisijungus prie asmeninės paskyros, meniu apačioje rasite mygtuką [Ištrinti paskyrą]. Svarbu žinoti, kad atstatyti paskyros negalima ir visi Jūsų išsaugoti darbai ar darbdaviai, aplikavimo istorija ir kiti duomenys bus ištrinti negrįžtamai.
Darbdavys yra informuojamas asmenine žinute kai tik išsiunčiate savo CV.
Slaptažodžio priminimui visuomet naudokitės slaptažodžio priminimo sistema.
 1. Tinklalapio viršutinėje dešinėje pusėje spauskite [Prisijungti];
 2. Atsidariusiame lange spauskite [Pamiršote slaptažodį?]; Slaptažodžio priminimas
3. Įrašykite savo el. paštą. Slaptažodžio atstatymo žinutę gausite į el. paštą, kurį nurodėte. Jei nepavyksta, susisiekite su mumis šiais kontaktais El. paštas: info@CVdraugas.lt.  arba tel. +370 641 99189. Padėsime atstatyti slaptažodį.
Tikrai taip. Taip gali atsitikti dėl kelių priežasčių:
 1. Kai susikuriate CV draugas paskyrą ir ji atitinka talpinamų darbo skelbimų kriterijus, sistema automatiškai Jus rekomenduoja darbdaviams. Darbdavys, peržiūrėjęs Jūsų CV profilį, gali su Jumis susisiekti.
 2. Jei Jūs jau turite CV draugas paskyrą, ir darbdavys įkelia naują darbo skelbimą, kuris atitinka Jūsų CV kriterijus, sistema taip pat automatiškai Jus atrenka ir rekomenduoja darbdaviui.
 3. Darbdavys gali neturėti aktyvaus darbo skelbimo, tačiau rasti Jūsų profilį CV draugas duomenų bazėje bei su Jumis susisiekti.
Jūs taip pat galite užsisakyti naujausius pasiūlymus, užpildę pranešimų formą tinklalapio tituliniame puslapyje. Darbo pranešimai
Aplikuoti į norimą darbo poziciją apytiksliai trunka iki 10 sek.
 1. Skelbime paspauskite mygtuką [APLIKUOKITE Į ŠĮ DARBĄ].
 2. Pasirinkite CV ir spauskite [SIŲSTI].
Turėkite omenyje, kad prieš tai savo paskyroje jau turite būti pridėję CV ir/ar motyvacinį laišką. 
Kiekvieno skelbimo viršutinėje dalyje yra nurodyta darbo skelbimą paskelbusi įmonė. Paspaudę ant įmonės nuorodos būsite nukreipti į detalų įmonės profilio puslapį.  
Visos įmonės turi savo vidinę politiką, todėl mes tiksliai negalime atsakyti per kiek laiko darbdavys su Jumis susisieks. Įprastai tai trunka nuo 1 iki 30 dienų. Atkreipkite dėmesį, įmonės dažnai nurodo, kad susisiekia tik su atrinktais ir labiausiai darbo pozicijai tinkamais kandidatais. Skirkite laiko ir kuo detaliau užpildykite savo CV profilį. Taip darbdavys geriau supras Jūsų tinkamumą darbo pozicijai, o dar svarbiau, kad tai darbdaviui parodys Jūsų pasiryžimą, atsakomybę, kruopštumą, atidumą ir kitas Jūsų savybes, kurias darbdaviai vertina.